Szkoła Psychoterapii w Poznaniu

Poznań kojarzy nam się z pięknym rynkiem (o ile nie trwają na nim remonty), koziołkami stukającymi się z wieży ratuszowej w samo południe, kompleksem rekreacyjno-sportowym na Malcie i osławionymi rogalami świętomarcińskimi. Jest to miasto uniwersyteckie, które może poszczycić się takimi uczelniami jak Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu czy Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do wielkopolskiej oferty edukacji podyplomowej otwierając 4-letnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Poznaniu. Mamy nadzieję, że dzięki dostępowi do naszej akredytowanej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Poznaniu, w całym województwie wielkopolskim będzie przybywać wysoko wykwalifikowanych terapeutów poznawczo-behawioralnych.

Nasz czteroletni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Poznaniu przygotuje Cię zarówno teoretycznie, jak i praktycznie do przeprowadzania skutecznej, skrojonej na miarę każdego pacjenta psychoterapii. W trakcie szkolenia podyplomowego, oprócz klasycznych technik poznawczo-behawioralnych, poznasz również nowoczesne 3 fali o naukowo udowodnionej skuteczności, takie jak terapia schematów czy ACT.

Cieszymy się, że zawitaliśmy z naszym szkoleniem do Poznania i że przybędzie psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych, którzy na ziemniaki mówią „pyry”, z zamiłowaniem korzystają ze słowa „tej” i znają przepis na rogale świętomarcińskie.

img
Zobacz też:
Toruń
Warszawa
Szczecin
Łódź
Wroclaw
Gdańsk
Olsztyn
Rzeszów
Szkoła Psychoterapii Crescentia
ul. Mickiewicza 8/6
01-517 Warszawa
Alior Bank
14 2490 0005 0000 4500 7130 3662
rekrutacja
798 586 566
rekrutacja@crescentia.pl
godziny pracy Działu Rekrutacji
poniedziałek: 12-15
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
kontakt z Biurem Szkoły
514 425 401
biuro@crescentia.pl
godziny pracy Biura Szkoły
poniedziałek: 11-14
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
Facebook