Szkoła Psychoterapii w Szczecinie

Szkoła Psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szczecinie jest realizacją naszej misji decentralizowania CBT i zwiększenia dostępności uczenia się terapii poznawczo-behawioralnej w województwie zachodniopomorskim. Szczecin jest pełen kontrastów: port morski, leżący w odległości 65 km w linii prostej od morza, stolica województwa, która ma o wiele dalej do stolicy kraju, niż naszych zachodnich sąsiadów (dojazd do Berlina wynosi około godzinę!), miasto mające ponad tysiącletnią historię - bez ścisłej Starówki. Jednocześnie centrum Szczecina to naprawdę imponujące miejsce, o gwiaździstym układzie urbanistycznym podobnym do Paryża, w którym między przeważającymi eklektycznymi i secesyjnymi kamienicami i budynkami użyteczności publicznej spotykamy wysepki dawnych stylów, jak gotyckie kościoły, renesansowy Zamek Książąt Pomorskich, czy barokowe Bramy – Królewska i Portowa. Jednocześnie liczne parki i zieleńce pomagają obcować z naturą, a majowy spacer po ulicach obsypanych magnoliami jest absolutnie niezapomniany!

Dzięki licznym walorom miasta okazja, jaką jest kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szczecinie dostarczy Ci mnóstwo okazji zarówno do zwiedzania, przeżywania wydarzeń kulturalnych, jak i spróbowania miejscowej kuchni.

Nie masz pewności, czy dobrym pomysłem jest szkolenie podyplomowe z terapii poznawczo - behawioralnej? Terapia poznawczo-behawioralna jest nurtem umożliwiającym skuteczną pomoc osobom z różnymi zaburzeniami psychicznymi, co zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi. Nasza szkoła psychoterapii w Szczecinie gwarantuje solidną wiedzę zarówno z podstaw psychopatologii, leczenia zaburzeń osi I według protokołów terapeutycznych, pracy w oparciu o konceptualizację, jak i stosowania nowoczesnych metod „trzeciej fali” CBT.

img
Zobacz też:
Warszawa
Toruń
Łódź
Wroclaw
Gdańsk
Olsztyn
Poznań
Rzeszów
Szkoła Psychoterapii Crescentia
ul. Mickiewicza 8/6
01-517 Warszawa
Alior Bank
14 2490 0005 0000 4500 7130 3662
rekrutacja
798 586 566
rekrutacja@crescentia.pl
godziny pracy Działu Rekrutacji
poniedziałek: 12-15
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
kontakt z Biurem Szkoły
514 425 401
biuro@crescentia.pl
godziny pracy Biura Szkoły
poniedziałek: 11-14
wtorek: 09-12
środa: nieczynny
czwartek: 09-12
piątek: 09-12
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
Facebook